Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Deklaracja Sądecka podpisana

W czwartek 22 lutego 2018 roku w Nowym Sączu przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Nowym Sączu z jej Przewodniczącym Stanisławem Kaimem na czele podpisali tzw. "Deklarację Sądecką". "Deklaracja Sądecka" to dokumet zakładający porozumienie i współpracę pomiędzy partami opozycyjnymi tj. Platformą Obywatelską, Sojuszem Lewicy Demokratycznej, Nowoczeną, jak równiez organizacjami społecznymi tj. Komitetem Obrony Demokracji, Strajkiem Kobiet w zakresie obrony podstawowych wartości takich jak wolnośc, równość, demokracja.

Nowy Sącz jest drugim miastem w Małopolsce gdzie została podpisana taka deklaracja, pierwszym był Kraków, gdzie jeszcze w styczniu został on podpisany.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem